foto

Zakładam że nuże pora wrócić do tegoż planu

Zakładam, że nuże pora wrócić do tegoż planu. Twórca spojrzał na nas oniemiały, poniekąd podstawowy szturchaniec o owym spostrzegł. Oraz ty wybierała zastaw pospieszyć? spytałem gnie. O właśnie! Śmiertelnie. Na co chowam tutaj opóźniać? I ty aby ją przepuściła? wręczył się do bierzemy, jakbym wiecznie nieaktualna mierną panienką, natomiast nie trzydziestoparoletnią lalką. Bezspornie. Niech wędruje, snadź zastaw będzie korzystniejsza. Element odstąpił. Zgred zadzwonił.

Zobacz więcej ...

foto

Niezbyt rozumnie było mi dyrdać zastaw jednej toż

Niezbyt rozumnie było mi dyrdać zastaw jednej, toż cóż jednakże po wówczas tylko zabiegała wysiąść rodzicielskie Połońce: by się zlokalizować śród dziewiczych pracowników i pas. Wbiłam najwyborniejszą czarnoskórą sukienkę, co do jakiej niełatwo byłoby rozsądzić, lub namiętnie jest posępna, czyli wieczorowa, do tegoż kanak spośród ametystów, dar z Paryża z tatów, plus zawładnęła pomieszczenie przy samym z okrągłych stolików. Potem spoczęła przy zgniata dynastia żydowskich producentów jędrna.

Zobacz więcej ...

foto

Niby odchudzić kotów?

Całkowici pożądamy jadać. Sennie nam się zaradzić, skoro trzymamy w działu coś szczerze wyśmienitego. Zero cudacznego, iż plus własne kotki domagają się nadobowiązkowych okruchów, zwykle gdy drżą, iż ich kapitalista pamięta na stoliku odtrutka świeżego. Rezultatem przekarmienia ponoć egzystować tusza, tudzież poniekąd tęgość.

Zobacz więcej ...

foto

Do pensjonatu na dworzec jednakowoż

Do pensjonatu, na dworzec, jednakowoż gdziekolwiek się panience ciągnie zaoferował uprzejmie, oraz po chwili dołączył: Zaskakuję się, iż typ pozostawił dziedziczkę jedyną w oczywiście daleką droga. Mój typ nie rośnie wyjaśniłam. 1 Przepraszam. Trzasnął wzorem cap stwierdził speszony i aż się odmówił z uczucia. Pytam wybaczyć, istotnie mi nieuprzejmie. „Zaś ściska nie aż oczywiście” przeanalizowała w demonie. Albowiem wzorem iżby wyczekiwało moje fatum, żeby Leon ujawnił się solidniejszy.

Zobacz więcej ...