Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu

technika grzewcza, usługi

FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. to jedno z pionierskich przedsiębiorstw na rynku internacjonalnym oraz krajowym, oferującym wysokiej jakości, innowacyjne akcesoria budowlane i meblowe. Prócz tego firma specjalizuje się w usługach odlewniczych metodą ciśnieniową, zapewniającą wysoką homogeniczność struktury detalu. Swoim doświadczeniem oraz zaangażowaniem oferuje rozwiązania sprawdzające się w wielu położeniach i zapewniające maksymalną wygodę oraz poczucie https://fam-to.pl/pl/9676-2/ bezpieczeństwa. FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. funkcjonuje w oparciu o certyfikaty międzynarodowe, tworzące wytyczne do kompatybilnego jej funkcjonowania.

Jednym z czołowych produktów, cieszących się olbrzymią popularnością nie jedynie w naszym kraju, jest klamka antybakteryjna FAM. Rozwiązanie, wprowadzone jako jedno z początkowych na rynku odznacza się progresem technologicznym i skorzystaniem najświeższej wiedzy w aspekcie odlewów ciśnieniowych. Jej wyjątkowość polega na dołożeniu do farby proszkowej nowoopracowanej, czynnej substancji wykazującej silne właściwości antymikrobiologiczne wykorzystujące system i własną reaktywność. Klamka antybakteryjna pozostaje w następstwie tego bezpieczna przez długie lata, nie tracąc swojej powłoki. Rozwiązanie, o jakim mowa użytkowane jest przede wszystkim w branży meblowej, po największej części w sąsiedztwie lokalizacji powiązanych z medycyną oraz żywnością. Stanowi koncepcję, umożliwiającą skuteczne ograniczenie występowania, jak i roznoszenia mikroorganizmów gramdodatnich, gramujemnych, wszystkiego typu alg oraz grzybów pleśniowych oraz drożdżowych.

Pomysł swoje zastosowanie odnajduje na każdego rodzaju przestrzeni, wszędzie tam, gdzie dopuszczalne jest zastosowanie farby proszkowej. Mowa tu pomiędzy innymi o klamkach drzwiowych oraz okiennych, użytkowanych na co dzień przez istotne ilości robotników czy Klientów. Co ważniejsze, na domenie internetowej https://fam-to.pl/pl/9676-2/ zdobyć można wszelkie szczegółowe informacje oraz skontaktować się z agentem firmy, z chęcią przedstawiającym szeroką ofertę. Produkt wspomniany powyżej jest wart uwagi jednostek, które stawiają na nowatorskie rozwiązania, bezpieczeństwo i trwałość.

Komentarze: 1


  • noavatar.png
    Dunaj | 2020-09-16

    Następnie zaprosił Hanię o lewicę, został tradycyjny spośród satysfakcją i po ślubie wywiózł ją do Warszawy, dokąd uzyskałem karczmę w Kręgu Generalnym Wojska Rodzimego.